• Apel z okazji Świąt Majowych

• W piątek 28 kwietnia odbył się w naszych szkolnych murach Apel z okazji nadchodzących Świąt Majowych. Uczniowie kl. 8 przypomnieli znaczenie tych szczególnych dni, a nasze Promyczki i ich starsza koleżanka,  kl. IV, wyrecytowali wiersze patriotyczne. Apel był także okazją do ogłoszenia wyników szkolnych konkursów: plastycznego w kl. 1-3 oraz quizu wiedzy o Konstytucji 3 Maja. Czołowe miejsca zajęli:
            Kategoria kl. 1-3:
            1. miejsce: Nadia M. kl. 3
            2. miejsce: Nadia S. kl. 2
            3. miejsce: Marysia F. kl. 1

Kategoria kl. 4-8 (najwyższa ilość punktów w każdej klasie):
            Kl. 4: Lena W.
            Kl. 5: Zosia K.
            Kl. 6: Michał B.
            Kl. 8: Klaudia K. i Martyna K.

Serdecznie gratulujemy!
            Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla zwycięzców.

• 🎭PRZEDSTAWIENIE w Centrum Kultury w Chojnie 🎭

• W piątek rano 21 kwietnia dzieci z klas I-III i z oddziału przedszkolnego pojechały do chojeńskiego Centrum Kultury na spektakl teatralny p.t. "Laboratorium Pana Kleksa". Wspaniale bawiliśmy się z szalonym Docentem i jego przezabawną Asystentką, którzy w humorystyczny sposób pokazali nam sposób na użycie m.in. ciekłego azotu. Później przyszedł czas na szaloną zabawę na placu zabaw. Jak widać, to było wspaniałe zakończenie pracowitego tygodnia!

• Rekrutacja zakończona

• Dobiegła końca rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klas I w SP im. Olimpijczyków Polskich w Krzymowie.

Listy przyjętych i nieprzyjętych kandydatów do oddziału przedszkolnego oraz przyjętych do klasy 1 w roku szkolnym 2023/2024 znajdują się na tablicy ogłoszeń w siedzibie naszej placówki.

• Wycieczka do Smętowic - fotorelacja oddział przedszkolny „Promyczki”

• 19 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Smętowicach koło Szczecina. Radości dzieci nie było końca. Mogły obserwować i poznać wiele zwierzątek, które mieszkają w gospodarstwie. Oczywiście nie zabrakło świetnej zabawy na placach zabaw oraz pysznej kiełbaski z grilla.

Wspaniałym Rodzicom bardzo dziękuję za zaangażowanie oraz zakup pysznych kiełbasek i napojów.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

• 🏆🥇DZIEŃ OLIMPIJCZYKA 🥇🏆

• Nosząc dumne imię Olimpijczyków Polskich, staramy się wpajać naszym Uczniom idee olimpijskie. Kierujemy się mottem: "wyżej, szybciej, mocniej", by wzbudzać w nich wiarę we własne siły i możliwości. Jednak przede wszystkim zależy nam na tym, by w tym wszystkim nauczyć, jak postępować i rywalizować fair. O tym właśnie mówią słowa naszego hymnu "(...) Olimpijczykiem Ty zawsze zostać chciej, ucz się wygrywać, lecz czasem przegrać też... (...)". Jest nam niezmiernie miło, że przy organizacji tegorocznych obchodów tego ważnego dla nas święta, mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie wielu osób, którym w tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować:
            Latający Pająk / Flying Spider - Team za pokazanie nam świata z perspektywy motoparalotniarza,
            Basia Andrzejczyk  za wspaniałą zabawę z naszymi uczniami,
            Tomek Gibowski  za zorganizowanie wspaniałego pokazu karate,
            Centrum Kultury w Chojnie za użyczenie sprzętów umilających nam czas.
            Dziękujemy także naszej niezawodnej Radzie Rodziców, pracownikom obsługi, nauczycielom i wychowawcom, a także uczniom kl. 8 za pomoc w przeprowadzeniu zadań na stacjach. Dziewczyny ze stoiska z warkoczykami i malowaniem twarzy- Wam także serdecznie dziękujemy 🥰

• Święta Wielkanocne

• Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w środę odbył się krótki apel dotyczący tradycji i zwyczajów związanych ze świętami.

• Zakończył się I etap rekrutacji

• Zakończył się I etap rekrutacji, lista zakwalifikowanych kandydatów do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024 oraz zakwalifikowanych do klasy I znajduje się znajduje się na tablicy ogłoszeń w siedzibie placówki..

Przypominamy, że od 06.04.2023 do 14.04.2023 r. należy złożyć pisemnie oświadczenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego. Pisemne oświadczenie woli przyjęcia dziecka do klasy 1 składają tylko rodzice dzieci spoza obwodu.

Potwierdzenie_woli_zapisu.pdf